Kliek op jou streek in die kaart of op die kleur sleutels links om jou naaste agent se details te sien.

 

western cape
 
 
 

Francois v Schalkwyk

Pos Adres:
Posbus 231, Clanwilliam, 8135

Tel: 027 482 2836
Faks: 027 482 2836
Sel: 082 475 8451

Epos: francois@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Jannie Durr: Swartland Noord

Pos Adres:
Posbus 501, Moorreesburg, 7310

Fisiese Adres:
No.1, Golfclose 2, Moorreesburg, 7310

Faks: 086 604 8384
Sel: 072 801 0100
Epos: jannie@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart & Namibie

 
 

Ronél Joubert: Swartland Suid

Pos Adres:
Posbus 431, Wellington, 7654

Sel: 082 440 3393
Epos: ronel@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart & Namibie

 
 

Andries Volgraaff: Ceres en Bokkeveld

Sel: 084 506 1053
E-pos: andries@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart & Namibie

 
 

Sjoerd Ten Cate

Pos Adres:
Posbus 288, Swellendam, 6840

Fisiese Adres:
22 Auge Staat , Swellendam, 6840

Tel: 028 514 2430
Faks: 028 514 2430 / 086 580 5545
Sel: 082 380 2334

Epos: sjoerd@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Ewie Coetzee

Pos Adres:
Posbus 832, Kleinmond, 7195

Fisiese Adres:
Honingklip Plaas, R43, Hermanusweg

Tel: 028 284 9976
Faks: 086 542 7170
Sel: 082 459 7117
E-pos: ewie@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Andrè Bezuidenhout

Pos Adres:
Posbus 47, Cradock, 5880

Fisiese Adres:
20 Ziervogelweg, Cradock, 5880

Tel: 048 881 5228
Faks: 048 881 1286
Sel: 082 651 8958
Epos:
andre@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Alheit Du Toit:

Pos Adres:
Posbus 827, Cradock, 5880

Faks: 086 693 5943
Sel: 084 557 0100
Epos: alheit@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Pieter Brönn

Pos Adres:
Posbus 1909, Noorsekloof, Jeffreysbaai, 6331

Fisiese Adres:
10 Bottlebrush Singel , Wavecrest, Jeffreysbaai, 6331

Tel: 042 296 0971
Faks: 042 296 0971
Sel: 082 457 4784
Epos: pieter@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Nico van Heerden: Suid Vrystaat

Pos Adres:
Posbus 11032, Universitas, 9321

Faks: 086 625 7613
Sel: 083 406 0672
Epos: nico@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Adams Agentskap: Noord Natal

Sel: 083 631 6896
Epos: andrew@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Derek Coyne: Natal Middelande

Faks: 086 241 7875
Sel: 082 719 8511
E-pos: derek@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

John Firth: Suid Natal

Sel: 083 950 7740
E-pos: john@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Fred Bechaz: Noordwes

Pos Adres:
Posbus 2009, Potchefstroom, 2520

Fisiese Adres:
84 Republiek Straat, Potchefstroom, 2531

Tel: 018 297 8155
Faks: 018 293 2170
Sel: 082 821 5991
Epos: fred@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Annelie van Deventer: Potchefstroom en Noord Oos Vrystaat

Tel: 018 297 8155
Faks:
018 293 2170
Sel:
071 641 7871
E-pos:
annelie@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Simon Kemp: Vryburg tot Lichtenburg

Pos Adres:
Danie Smutslaan 55, Lichtenburg, 2740

Fisiese Adres:
Danie Smutslaan 55, Lichtenburg, 2740

Tel: 018 632 6837
Faks: 086 211 7680
Sel: 082 490 1754
Epos: simon@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Martin Ferreira: Gauteng en Limpopo

Pos Adres:
Postnet Suite 89, Privaatsak X 10578, Bronkhorstspruit, 1020

Fisiese Adres:
Godrich Flower Mills, Lanham, Bronkhorstspruit, 1020

Tel: 082 812 9299 / 082 812 9312
Faks: 086 545 4691
Sel: 082 457 4627
Epos: martin@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

 
 

Charles Deiner: Oos Mpumalanga

Faks: 086 672 9840
Sel: +27 83 625 5167
E-pos: charles@feedtek.co.za

Kliek hier vir gedetaileerde kaart

.................................................................................................................................................................................................................................
Tel: 086 111 5362 • Fax: 086 601 2216 • Email: info@feedtek.co.za
Feedtek Animal Feed Solutions | Reg No 2005/035846/07
Direkteure: A.G. Bezuidenhout, E.O. Coetzee, S. Ten Cate
feedtek-animal-feed